Logo

Rola logistyki w sprzedaży na Amazon oczami ekspertów

Room type

Permanent

This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Administratorem danych jest Nethansa sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, w tym w celu obsługi zapytań i rozpatrywania reklamacji dotyczących produktów lub usług Nethansa, marketingu bezpośredniego towarów i usług Nethansa w związku ze złożonym zapytaniem.
Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Dalsze informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Rola logistyki w sprzedaży na Amazon oczami ekspertów

Webinar dla aktywnych i potencjalnych sprzedawców na Amazon.

Partnerski webinar zorganizowany we współpracy z Omnipack, w którym Paweł Chybicki oraz Piotr Reszelski pogłębiają temat logistyki i sprzedaży na Amazon. Wybraliśmy się w drogę na magazyn Omnipack, a także pokazaliśmy, na czym polega przewaga konkurencyjna wynikająca z dynamicznego repricingu przy wsparciu Platformy Nethansy!

Dołącz do webinaru i dowiedz się m.in.:
• jak wygląda dobrze zaprojektowany proces logistyczny,
• jaki wpływ na UX w e-commerce ma logistyka,
• dlaczego Buy Box powinien być celem każdego sprzedawcy na Amazon,
• co wpływa na zwiększenie szansy zdobycia Buy Box.

Webinar poprowadzą:

Paweł Chybicki - Partnership Manager

Od niemal 10 lat związany z e-commerce. Doskonale zna branżę zarówno z perspektywy dostawców usług, jak i sprzedawców handlujących w sieci. Od kilku lat specjalizuje się w budowaniu partnerstw pomiędzy najważniejszymi graczami w branży. Tworzy dla nich przestrzeń do wspólnych działań, prowadzi rozmowy i projektuje relacje z myślą o obopólnych korzyściach.

Piotr Reszelski

Obecnie Partnership Manager w Omnipack oraz wykładowca akademicki w WSZiB. Przez ostatnie lata zdobywał doświadczenie w branży eCommerce oraz wspierał rozwój polskich przedsiębiorstw, między innymi z ramienia Groupon Polska. Jednymi z najważniejszych sukcesów było przeprowadzenie kluczowej i jednej z najważniejszych kooperacji pomiędzy Groupon Polska i siecią Optegra oraz współtworzenie topowego zespołu sales w ramach Groupon Europe. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.