Logo

Jak współpracować z Amazon jako Vendor? Sesja pytań i odpowiedzi

Date

Thursday, March 11, 2021

Time

02:00 PM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email,click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Administratorem danych jest Nethansa sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, w tym w celu obsługi zapytań i rozpatrywania reklamacji dotyczących produktów lub usług Nethansa, marketingu bezpośredniego towarów i usług Nethansa w związku ze złożonym zapytaniem. Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dalsze informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

JAK WSPÓŁPRACOWAĆ Z AMAZON JAKO VENDOR? 

SESJA PYTAŃ I ODPOWIEDZI 

Amazon oferuje dwa modele prowadzenia biznesu: Vendor Central (1P) oraz Seller Central (3P). W pierwszym z nich kontrahent sprzedaje duże ilości towaru Amazonowi, który kolejno zajmuje się ich sprzedażą. Jeśli jesteś właścicielem sieci hurtowej lub już sprzedajesz w modelu Vendor Central, weź udział w naszym webinarze w formie Q&A. Pierwszą część spotkania poświęcimy podstawowym zagadnieniom związanym ze sprzedażą na Amazon w modelu Vendor, czyli:

  • Kto może sprzedawać w modelu Vendor Central?
  • Jakie są podobieństwa i różnice pomiędzy Vendor i Seller Central?
  • Czym charakteryzuje się model mieszany? 

W drugiej części odpowiemy na wybrane pytania, które przesłaliście przy rejestracji na wydarzenie. 
WAŻNE! Z uwagi na ograniczony czas trwania spotkania, odpowiemy na wybrane pytania. Pytania można przesyłać do dnia 5.03.2021 r., g. 23:59.

Dlaczego warto?

  • Amazon to największa platforma sprzedażowa i szansa na dodatkowy zysk.
  • W czasie zmian, warto znać praktyki, które pozwolą na wysoką sprzedaż online.
  • To szansa na wyprzedzenie konkurencji i zdobycie nowego rynku w krótkim czasie.
Presenter

Joanna Michalczuk-Nowak - Business Development Manager Nethansa

Presenter

Michał Budzeń - Amazon Vendor Expert

Ekspert z ponad 8-letnim doświadczeniem w sprzedaży, zakupach oraz e-commerce. Przez 3 lata pracował w centrali Amazon DE w Monachium gdzie jako Vendor Manager odpowiadał za rozwój polskiego rynku. Organizator pierwszego ‘Discover Amazon Day’ w Polsce. Obecnie Key Account Manager w Nethansa.
Nethansa wprowadza firmy na Amazon i zarządza sprzedażą ich produktów. Wychodzimy naprzeciw dynamicznie rozwijającemu się e-handlowi. Tworzymy rozwiązania, które pomagają wejść na globalny rynek reprezentowany przez Amazon, sprzedawać na nim więcej produktów i przynosić większe zyski. Kierujemy się zasadą “win-win”, bo uczciwa współpraca prowadzi do największych sukcesów. Oferujemy w pełni kompleksowe rozwiązanie dla firm, które chcą sprzedawać swoje produkty globalnie. Jesteśmy najlepszymi ekspertami sprzedaży na Amazon i stworzyliśmy inteligentny system Clipperon. Dzięki unikalnym algorytmom, sztucznej inteligencji i możliwości przetwarzania tysięcy informacji w ciągu sekundy prowadzimy bardziej wydajny eCommerce.