Logo

Integracja z Amazon - czyli jak to działa i jak to robić dobrze?

Room type

Permanent

This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Administratorem danych jest Nethansa sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, w tym w celu obsługi zapytań i rozpatrywania reklamacji dotyczących produktów lub usług Nethansa, marketingu bezpośredniego towarów i usług Nethansa w związku ze złożonym zapytaniem.
Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Dalsze informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Integracja z Amazon - czyli jak to działa i jak to robić dobrze?


Opowiemy o tym, jak działa gotowa integracja Comarch z Amazonem – jakie dane są wysyłane, jak tym zarządzać i jakie to będzie miało skutki dla obecności w Buy Box, który realnie generuje wysoką sprzedaż.

Przedstawione będzie również dedykowane narzędzie do sprzedaży na Amazon – Platforma Nethansy, która zapewni nie tylko wymianę informacji, ale także dynamiczne zarządzanie cenami, które ma realny wpływ na wysokość sprzedaży. Wskażemy, jakie są możliwości integracyjne i damy opcję rozwinięcia tematu na indywidualnych konsultacjach.


Temat przybliżą:

Paweł Chybicki - Partnership Manager

Od niemal 10 lat związany z e-commerce. Doskonale zna branżę zarówno z perspektywy dostawców usług, jak i sprzedawców handlujących w sieci. Od kilku lat specjalizuje się w budowaniu partnerstw pomiędzy najważniejszymi graczami w branży. Tworzy dla nich przestrzeń do wspólnych działań, prowadzi rozmowy i projektuje relacje z myślą o obopólnych korzyściach.

Eryk Wdowiak

Od ponad 12 lat wspiera automatyzacje procesów biznesowych w przedsiębiorstwach różnych branż. Współpracuje z wiodącymi liderami na rynku IT – wdraża zmianę implementując zintegrowane systemy IT klasy ERP (Partner Comarch), jak również systemy workflow (Partner Premium Webcon), rozwiązania produkcyjne oraz logistyczne i controllingowe. Ponadto jest również wykładowcą, podcasterem oraz trenerem biznesu.