Logo

Amazon i Kaufland.de - jak sprzedawać z zyskiem na marketplace'ach

Room type

Permanent

This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Administratorem danych jest Nethansa sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, w tym w celu obsługi zapytań i rozpatrywania reklamacji dotyczących produktów lub usług Nethansa, marketingu bezpośredniego towarów i usług Nethansa w związku ze złożonym zapytaniem.
Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Dalsze informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Amazon i Kaufland.de - jak sprzedawać z zyskiem na marketplace'ach?
Wywiad z Saschą Stockem
Webinar dla resellerów, dystrybutorów i aktywnych sprzedawców na Amazon.

Liczba zarejestrowanych sprzedawców na Amazon przekroczyła już 9.7 miliona, z czego 1.9 miliona prowadzi aktywną sprzedaż. Liczby te stale rosną i każdego roku to grono rośnie o ponad milion nowych sprzedawców. Te liczby zdają się doskonale obrazować potencjał sprzedażowy tego kanału. Mimo to rozbudowane regulaminy i wymagania techniczne wynikające z obecności na Amazon mogą przyprawić niedoświadczonego użytkownika o zawrót głowy.

Poznaj tajniki handlu na Amazon i wypracuj przewagę nad konkurencją
Planujesz wejście ze swoimi produktami na Amazon, intensyfikację aktywności w tym kanale lub chcesz usprawnić procesy dotyczące cen, ofert i logistyki? Mamy dla Ciebie dobre wieści! Chcemy podzielić się solidną dawką wiedzy na ten temat.

Gościem naszego najnowszego webinaru będzie założyciel i CEO Nethansy z ponad ośmioletnim doświadczeniem w handlu na marketplace’ach- Sascha Stockem. 

W rozmowie z Michałem:
• przekaże wiedzę o specyfice działalności internetowych platform sprzedażowych, w tym możliwościach Amazon i kategoriach produktowych, które dobrze się sprzedają na tej platformie; 
• podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat potencjału polskiego Amazona oraz platformy Kaufland.de;
• poda najważniejsze z perspektywy resellera informacje – o tym, jak monitorować i zarządzać cenami, ofertami i logistyką w działalności o dużej skali, a także jak walczyć z największymi i nie przegrać już na starcie.

Ten webinar będzie dla Ciebie idealny, jeśli:
• chciałbyś dowiedzieć się, jak pokonywać trudności związane z handlem na marketplace’ach i poznać ich specyfikę;
• jesteś resellerem i chcesz się dowiedzieć jak zwiększać zyski ze sprzedaży na marketplace’ach;
• zastanawiasz się, co może Cię wyróżnić na tle największych graczy;
• oferujesz tysiące produktów i próbujesz znaleźć złoty środek w kwestii zarządzania cenami, ofertami i logistyką;
• pragniesz monitorować i utrzymywać ceny na konkurencyjnym poziomie, ale nie wiesz, jak to robić;
• zastanawiasz się, czy warto być obecnym na Kaufland.de.

Sprawdź, w czym możemy pomóc Twojej firmie
Nethansa oferuje kompletne rozwiązania do zwiększania zysków na Amazonie i Kaufland.de. Autorska Platforma Nethansy i strategiczne wsparcie ekspertów to połączenie, które pomoże Ci wycisnąć maksimum możliwości ze sprzedaży za pośrednictwem marketplace’ów. Naszą misją jest zwiększanie zysków firm na najbardziej znaczących platformach handlowych w Europie. W ciągu ostatnich miesięcy, wygenerowaliśmy ponad 500 mln złotych obrotów dla naszych klientów.
Głównie obsługujemy duże spółki, w tym giełdowe, m.in. SFD i Wojas, ale pamiętamy również o małych i średnich firmach. To właśnie dla nich rozwijamy naszą ofertę o dedykowane usługi do zwiększania marżowości na Amazon i Kaufland.de.

W webinarze występują:

Sascha Stockem - Amazon Expert

Założyciel i CEO firmy Nethansa świadczącej usługi zwiększające sprzedaż na Amazonie. Pomysłodawca systemu Clipperon, który przy zastosowaniu sztucznej inteligencji automatyzuje sprzedaż. W sumie 8 lat doświadczenia w profesjonalnej sprzedaży na marketplace’ach. Ponad 100 000 000 PLN obrotu wygenerowanego dla klientów.

Michał Bąk - Marketing i Biznes