Logo

Ekspansja zagraniczna okiem ekspertów

Room type

Permanent

This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Administratorem danych jest Nethansa sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, w tym w celu obsługi zapytań i rozpatrywania reklamacji dotyczących produktów lub usług Nethansa, marketingu bezpośredniego towarów i usług Nethansa w związku ze złożonym zapytaniem.
Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Dalsze informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Ekspansja zagraniczna okiem ekspertów

Webinar partnerski PromoTraffic x Nethansa na temat dobrych praktyk przy skalowaniu biznesu


Jakie wyzwania stoją przed przedsiębiorcą planującym rozwój w kolejnych krajach? Dlaczego zbyt szybki rozwój może być szkodliwy? Na te i wiele innych pytań odpowiadają Robert Stolarczyk, CEO PromoTraffic i Sascha Stockem, CEO Nethansy. Podczas dyskusji moderowanej przez Pawła Chybickiego (Partnership Manager w Nethansa) rozmówcy przedstawiali także m.in. dobre praktyki i działania warte wdrożenia podczas skalowania biznesu, sposoby skutecznej sprzedaży oraz współpracę pomiędzy PromoTraffic a Nethansą.


W spotkaniu udział biorą:

Sascha Stockem - Amazon Expert

Założyciel i CEO firmy Nethansa świadczącej usługi zwiększające sprzedaż na Amazonie. Pomysłodawca systemu Clipperon, który przy zastosowaniu sztucznej inteligencji automatyzuje sprzedaż. W sumie 8 lat doświadczenia w profesjonalnej sprzedaży na marketplace’ach. Ponad 100 000 000 PLN obrotu wygenerowanego dla klientów.

Paweł Chybicki - Partnership Manager

Od niemal 10 lat związany z e-commerce. Doskonale zna branżę zarówno z perspektywy dostawców usług, jak i sprzedawców handlujących w sieci. Od kilku lat specjalizuje się w budowaniu partnerstw pomiędzy najważniejszymi graczami w branży. Tworzy dla nich przestrzeń do wspólnych działań, prowadzi rozmowy i projektuje relacje z myślą o obopólnych korzyściach.

Robert Stolarczyk - CEO PromoTraffic